Bestuur

Belangenbehartiging | Dirk-Jan Gloudemans

 

Ik ben Dirk-Jan Gloudemans en lid van de vereniging sinds 2000. Ik woon in Beek en Donk samen met mijn vrouw José en onze twee kinderen Huub (1992zvh) en Jet 1994. Ik ben werkzaam als procesengineer bij een chemisch productie bedrijf. Naast mijn werk vind ik prettig om een partijtje te schaken bij onze lokale club wat altijd heel gezellig is en winnen och dat is leuk.
Medio 2007 wilde we binnen onze vereniging zaken gaan vastleggen wat betreft de werkwijze en diagnose methode. Dit zouden we samen met de vereniging van anusatresie gaan doen.  Vol goede moet begonnen we aan dit project en na een aantal jaren bleek dit toch te complex.  Echter het werk wat we hadden verricht was niet voor niets geweest. Met de kennis en informatie die we onder tussen hadden opgebouwd, hebben we het als vereniging voor elkaar gekregen dat we in betrekkelijk korte tijd over een zorgstandaard beschikken, iets waar we best trots op mogen zijn. Aangestoken door het enthousiasme wat onze voorzitster uitdraagt wilde ik de vereniging graag actief blijven steunen als lid van het algemeen bestuur. Op dit moment verzorg ik samen met Alida onze leden administratie.

Joomla! Foutopsporingsconsole

Sessie

Profielinformatie

Geheugengebruik

Database zoekopdrachten